Başkanın Mesajı

Ana Sayfa / Başkanın Mesajı

38 yılı aşkın tecrübesiyle HH Aydın Yatırım Holding A.Ş.'nin işe başladığı ilk gün taşımaya söz verdiği değerleri bugüne dek getirebilmiş olmanın verdiği gururu ifade ederek söze başlamak istiyorum. Bizi biz yapan ilkelerimiz ve değer görmenin ancak değer vermekle mümkün olabileceğine dair inancımız var. Tüm işlerimize de ülkemize değer katmamız gerektiğini bilerek başladık. İnancını asla yitirmeden, daima iyiyi gözeterek ve severek yapılan her işin başarıyla sonuçlanabildiğini yaşayarak gördük.

Bugün HH Aydın Yatırım Holding A.Ş. inşaat, otomotiv, yapı malzemeleri, telekomünikasyon, geri dönüşüm ve atık yönetimi, enerji, lojistik, sigorta, faizsiz finans olmak üzere farklı sektörlerde hizmet veren büyük bir kuruluş ise bunda bizlere sahip çıkan ve kendimizi sorumlu hissettiğimiz sizlerin payı çok büyüktür.

HH Aydın Yatırım Holding A.Ş. bugününden memnun olan fakat uzun vadeli planlarını da en ince ayrıntılarıyla ele alan bir yapı olarak var olmaya devam edecektir. İnanıyoruz ki kuruluşumuz, faaliyet gösterdiği sektörlerde örnek alınacak daha nice başarılı çalışmanın altına imzasını gururla atacaktır. Müşteri odaklı, güven merkezli ve hassasiyeti en üst düzeyde ele alan hizmet anlayışıyla HH Aydın Yatırım Holding A.Ş. ülkemizi uluslararası düzeyde layıkiyle temsil etme konusunda iddialıdır.

Değerli iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarımız;

Biz ülkemizin yarınlarına fayda sağlamak adına çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Dünyanın büyük gücü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ülkemizin ekonomisine ve istihdamına daha büyük katkı sunabilmek adına hedeflerimizi daima en üst seviyede tutacağız. Hedeflerimize giden yolda kararlılığımızı sürdürmemiz ancak sizin kattığınız değerle mümkün olabilirdi. Bu anlamda bize olan inancınız için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

Hasan Hüseyin AYDIN

Yönetim Kurulu Başkanı